Teslimat Şartları

Satın almak istediğiniz ürünlerin ödemesini gerçekleştirmek için size en uygun yöntemi seçebilir ve taksit imkanlarından da faydalanabilrisiniz.

1.1. Kredi Kartı ile Ödeme

Ödeme ekranına geldiğinizde varsayılan ödeme seçeneği olarak Kredi Kartı gelecektir. Kredi kartı bilgilerinizi kartın üzerine bulunduğu haliyle ilgili alanlara yazınız.

2.2. Teslimat

a. Ürün Temini Koşulları

www.mercedesgezicioto.com üzerinden satılan ürünler  mağaza stokları ile sınırlıdır. Müşteri siparişinin ardından ürünün mağazalardaki stoğu kontrol edilir, stoğu tükendiği için temin edilemeyen ürünlerle ilgili olarak müşteriye bilgi verilerek  ödemesi iade edilir.

b. Teslimat Süresi

www.mercedesgezicioto.com’dan satılan tüm ürünler,Gezici Otomotiv Mağazası’ndan tedarik edilerek 1  ila 3 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir.

Ürünler Kargoya teslim edildiğinde,sipariş esnasında vermiş olduğunuz cep telefonuna YURT İÇİ kargo tarafından, kargo bilgilerinizin yer aldığı bir SMS iletilecektir. İletilen SMS de kargo takip numarası ve kargonun teslim edileceği tahmini süre yazmaktadır.

Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1  ile 5  iş günü arası tahmini varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

c. Kargo Ücreti

Satın aldığınız ürüne ilişkin kargo bedeli siparişinizi onaylarken tarafınıza sunulur ve onayınız dahilinde sipariş tutarına ilave edilir. Siparişiniz adresinize ulaştığında kargo yetkilisine kesinlikle ödeme yapmayınız.

d. Teslimat Alanları

www.mercedesgezicioto.com’dan satın almış olduğunuz ürünler Türkiye'nin  her yerine adresinize teslim edilir.

e. Kargo Firması Bana Ulaşmazsa

Kargo firması size verdiğiniz adreste ulaşamazsa, adresinize, üzerinde irtibata geçebileceğiniz telefon, adres bilgileri bulunan bir "Haber Kağıdı" bırakacaktır. Bu numaraları arayarak paketinizle ilgili bilgi alabilirsiniz.

f. Alışverişim Hangi Kargo Şirketi İle Tarafıma Ulaşacak

www.mercedesgezicioto.com ‘dan yapılan alışverişlerin sevkiyat işlemleri YURT İÇİ Kargo tarafından sağlanmaktadır.

g. Kargo Teslimatı Sırasında Nelere Dikkat Etmeliyim

Kargo size teslim edildiğinde kolide ezilme, deformasyon, ıslaklık ya da ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte koliyi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerde bir hasar gördüğünüz durumda, ürünleri teslim almayıp kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından www.mercedesgezicioto.com ‘dan ulaştırılacak ve tarafımızdan ürünlerin değişimi yapılacaktır.